Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
63 %
5.7kmh
75 %
Sht
14 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

TRAGJEDIA në Qafë Muzinë/ Ndërron jetë edhe një tjetër pasagjer i furgonit, shkon në 5 numri i viktimave

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Rëndohet bilanci i aksidentit të ndodhur në vendin e quajtur Qafë Muzinë në aksin Sarandë-Gjirokastër, pasi ka shkuar në 5 numri i viktimave.

Policia bën me dije se edhe viktima e 5-të ka qenë pasagjer i furgonit që ra në kanal pasi u përplas me një mjet tip “Land Rover”. Mes viktimave është edhe shoferi i furgonit Bardhi Prodo, ndërkohë që policia po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Informacion shtesë

Në vijim të informacionit paraprak për aksidentin ku u përplasën mjetet tip “Land Rover” me mjetin tip furgon dhe si pasojë humbën jetën 4 shtetas, ju informojmë se ka ndërruar jet dhe një shtetas tjetër i cili ishte pasagjer i mjetit tip furgon.

LEXO EDHE: Aksidenti tragjik në Qafë Muzinë, policia njoftim zyrtar: Furgoni përfundoi disa metra poshtë rrugës, 4 persona kanë humbur jetën

LEXO EDHE: Shoferi i furgonit që është rrëzuar në Qafë Muzinë, ishte baba i tre fëmijëve, bënte linjën Tiranë-Sarandë

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img