Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TRAGJEDIA NË ITALI/ U jepet lamtumira 18 viktimave, arkivolet e Marjusit dhe Adimirit mbështjellë me flamurin kuq e zi

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img