Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

Tragjedia në Genova të Italisë, aktori: Imagjino të kishte ndodhur te ne, do ndizeshin motorët e rilindjes

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbi 22 të vdekur, 16 të plagosur dhe 10 të zhdukur.

Ky është bilanci i deritanishëm si pasojë e shembjes së urës në Genova.

Përmes një komenti, aktori i njohur i humorit, Julian Deda thotë se nëse një gjë e tillë do kishte ndodhur në Shqipëri “do ndizeshin motorrët e propagandës” për të thënë se fajin e ka ish kryeministri Berisha.

“Larg qoftë, kjo që ndodhi në Genova të kishte ndodhur me ndonjë urë këtu tek ne. Imagjinoni se si do ndizeshin motorrët e propagandës së felliqur të rilindjes për të na thënë se fajin e ka Saliu…!” shkruan aktori.

Raportimet e medieve italiane, deri tani, bëjnë me dije se shkak për shembjen e urës 100 metra të gjatë mund të jetë bërë moti i keq.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img