Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

TRAGJEDI/ Përmbyset dhe shpërthen çisterna me karburant, vdesin 60 veta

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mediat vendase shtojnë se aksidente të tilla ndodhin shpesh në Afrikë pasi shumë persona marrin përsipër të transportojnë sasi të mëdha lëndësh djegëse.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img