Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
27 °
Mar
21 °
E premte, 17 Shtator, 2021

Tragjedi! Organizuan një festë orgji, humbasin jetën 3 persona

spot_img

Lajme të ngjashëm

3f58d7bf35fe0d7e9dcd0d6b736418a7

Katër studentë nga universiteti i Shkencave në Nigeri ishin pjesë e një orgjie, 3 djem dhe 1 vajzë, në qytetin e Ihiagëa në hotelin e ‘Sunshine Lodge’.

Pronari i hotelit kur pa levizjet e dyshimta të të rinjve njoftoi policinë që i gjeti të gjithë pa ndjenja.

4 adoleshentët kishin konsumuar sasi të mëdha vodke dhe kodeinë (lënd narkotike), një kombinim shumë i rrezikshëm. 3 djemtë humbën jetën ndërsa vajza shpëtoi.

Sipas medias nigeriane ‘LjebuLoaded’, studentët kishin organizuar orgjin për të festuar mbylljen e provimeve por mesa duket ky grumbullim ishte fatal për 3 prej tyre.

56381609_307035673324130_2730802281959129088_n.png

56525012_589944704838946_7066515906926477312_n.png

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img