Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Tragjedi në Vlorë, mbytet 15 vjeçari te “Uji i Ftohtë” (IDENTITETI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbytet një 15 vjeçar te Uji i Ftohtë në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:00 të mëngjesit të sotëm pranë shkollës së Marinës.

15 vjeçari i identifikuar si Endri Bejko Taraj, banues në lagjen “10 korriku”, u nxorr menjëherë nga uji dhe u dërgua në gjendje të rëndë në spital por me të mbërritur ndërroi jetë.

Policia bën me dije se po punon për të zbardhur rrethanat në të cilat ndodhi kjo tragjedi.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img