Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
31 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Tragjedi në Rubik, Covid-19 SHUAN familjen Cara, ndërron jetën babai, nëna dhe djali i vetëm (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0be1add215d6dd8ce45621158d1380bc

Një tragjedi është shënuar në Rubik, ku një familje është shuar pasi u infektua me COVID-19. 

Bëhet me dije se ka ndërruar jetë nga koronavirusi kryefamiljari Hamit Cara, bashkëshortja e tij Dushe Cara dhe Arben Cara, djali i tyre i vetëm.

Familja Cara ishte prekur nga virusi disa ditë më parë. Fillimisht ka ndërruar jetë babai dhe djali, më pas ka qenë edhe nëna që nuk ka arritur ta fitojë këtë betejë.

Vetëm ditën e djeshme në vend 21 persona e kanë humbur jetën nga koronavirusi. Kujtojmë që deri më tani në vendin tonë 1,897 persona e kanë humbur jetën nga koronavirusi, ndërsa numri i përgjithshëm i të infektuarve ka shkuar në 111,301.

Më shumë

spot_img
spot_img