Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Tragjedi në Patra, dy vëllezër gjenden të vdekur brenda në banesë, nëna e tyre rëndë në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në një apartament në rrugën “Smyrnis” në Patra të Greqisë.

Sipas informacioneve të mediave greke, burime nga policia bëjnë me dije se vëllezërit kishin vendosur që të dy t’i jepnin fund jetës në të njejtin moment.

Ata kishin konsumuar një sai të madhe droge. Kështu mendohet se kishte vepruar dhë mamaja e tyre e cila është transportuar për në spital. Të afërmit e familjes i thanë policisë se kishin disa ditë pa i parë.

Ngjarja ndodhi në një shtëpi dy katëshe në katin përdhes. Vëllezërit që mbetën viktimë janë 46 dhe 54 vjeç dhe kishin vdekur 4 ditë më parë, ndërsa mamaja e tyre ndodhet në spital në gjendje të rëndë për jetën.

Më shumë

spot_img
spot_img