Hapësire reklamuese

Aktualitet

Tragjedi në Lezhë, 40 vjeçari gjendet i pajetë në një kantier ndërtimi

Shkruar nga Newsbomb
Tragjedi në Lezhë, 40 vjeçari gjendet i pajetë në

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen "Besëlidhja" të Lezhës, ku një punëtor është gjetur i pajetë brenda një objekti në ndërtim.

Personi, i cili dyshohet të jetë rreth 40-vjeç, është dërguar në morgun e spitalit rajonal të Lezhës për ekspertizë mjekësore.

Sakaq, shkaku i vdekjes së tij mbetet ende i paqartë, teksa autoritetet lokale po hetojnë për të zbuluar rrethanat e plota të ngjarjes. Policia aktualisht është në vendin e ngjarjes dhe po heton, teksa akoma nuk është bërë një njoftim zyrtar nga uniformat blu.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese