Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
59 %
6.2kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

Tragjedi në Itali, shqiptari plagos rëndë të dashurën 18-vjeçare dhe më pas vret veten

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë është ka ndodhur këtë mbrëmje në Bari të Italisë, ku ka mbetur i vdekur një shqiptar.

Sipas informacionit paraprak të publikuar nga mediat italiane, 21-vjeçari shqiptar ka qëlluar dy herë me armë zjarri të dashurën e tij me origjinë marokene dhe më pas ka vrarë veten.

18-vjeçarja ka mbetur e plagosur dhe është transportuar në spital në gjendje të rëndë për jetën.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në provincën e Barit, Cassano delle Murge. Emrat nuk bëhen ende të ditur nga autoritetet italiane.

Më shumë