Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Tragjedi në Itali, makina e parkuar në malore shtyp pas murit shqiptarin teksa punonte

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 60-vjeçar me origjinë shqiptare, banues në Terni dhe punonjës i një kompanie private humbi jetën ditën e enjte pas një aksidenti në punë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në San Gemini, shumë pak larg sheshit kryesor. Sipas mediave vendase mësohet se 60-vjeçari indetiteti i të cilit ende nuk dihet është shtypur në një mur nga automjeti i punës i cili ishte parkuar në një zonë të pjerrët.

Menjëherë në vendin e ngjarjes mbërriti urgjenca, por fatkeqësisht shqiptari nuk mundi t’i shpëtonte plagëve të marra.

Ndërkohë, policia e San Geminit së bashku me stafin e Shërbimit të Parandalimit dhe Sigurisë në Vendet e Punës po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

VIDEO:

https://www.ilmessaggero.it/umbria/san_gemini_operaio_morto_terni_incidente-6109742.html?fbclid=IwAR0ghpsbDEuAK-lgumErESyDrc_fNfufK__3cy064gExNqr-kS0ovkpsVPk

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img