Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Tragjedi në Greqi, motori rrëzohet dhe merr para njerëzit në rrugë, 3 të vdekur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Të paktën tre të vdekur (mes tyre drejtuesi i motorit) dhe disa të plagosur, nga një aksident që ka ndodhur sot në Greqi, raportojnë mediat vendase.

Ngjarja e rëndë u regjistrua në Perigiali, Kavala të shtetit fqinj, në hyrje të Strukturës së Akomodimit të Refugjatëve në ish-Kampin “Asimakopoulou”.

Një motor u përmbys dhe u përplas me një turmë jashtë një klubi nate. Incidenti ndodhi kur një makinë u përplas me një motor i cili më pas u përmbys.

Moto-mjeti humbi kontrollin dhe ra mbi një turmë që ishte në atë kohë në hyrje të një klubi nate. Deri më tani raportohet për tre viktima dhe dy të plagosur.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img