Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Tragjedi në Kosovë, djali masakron me thikë babain dhe vëllain e tij binjak

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në një familje në veri të Mitrovicës, ku kanë mbetur të vdekur dy persona.

Autoritetet vendase bëjnë me dije se një person ka masakruar me thikë të atin dhe më pas edhe vëllain e tij binjak.

albsig

spring

Sipas zëvendësdrejtorit rajonal të Mitrovicës Veriore, Besim Hotit, bëhet me dije se viktimat me shtetësi serbe kanë ndërruar jetë në vend për shkak të plagëve të marra, ndërkohë autori i ngjarjes ka rënë në prangat e policisë.

“Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur brenda një familje. Një person ka vrarë babain dhe vëllain e tij. I ka therr me thikë dhe të njëjtit s’kanë mundur t’iu përballojnë plagëve dhe kanë vdekur në vend. I dyshuari është arrestuar”, ka thënë Hoti.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img