Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
28 %
2.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
8 °
Die
9 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

Trageti i linjës Brindisi-Vlorë vonohet mbi 4 orë, udhëtarët presin të shtrirë nëpër korridore: Trajtim çnjerëzor!

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Trageti “Galaxi” i linjës Brindisi-Vlorë është vonuar prej më shumë se 4 orë mbrëmjen e djeshme.

Udhëtarët kanë denoncuar vonesën në medie dhe thonë se askush nuk u ka dhënë shpjegime lidhur me këtë, ndërsa shprehen se ndihen të lodhur dhe të rraskapitur nga pritja e gjatë.

Prej më shumë se 4 orësh pasagjerëve iu desh që të prisnin të shtrirë nëpër korridore, deri në momentin që u nisën drejt Vlorës.     

“Është një trajtim absurd që na bëhet. Është një trajtim çnjerëzor, jemi të dërrmuar nga pritja. Ka shumë turistë të huaj që presin dhe habiten nga vonesa. Qytetarët po rrinë në pritje pa asnjë arsye“, mësohet të kenë denoncuar udhëtarët.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img