Hapësire reklamuese

Rajoni

Trafikonte kokainë, arrestohet shqiptari në Itali

Shkruar nga Newsbomb
Trafikonte kokainë, arrestohet shqiptari në Itali

Një 30-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi akuzohet për posedimit të lëndëve narkotike me qëllim trafikim.

Bëhet me dije se shqiptari kishte vetëm pak kohë që kishte shkuar në Itali. Policia vërejti sjelljen e dyshimtë të shqiptarit në rrugë dhe ndërhyri për ta kontrolluar.

Pas kontrollit fizik dhe në banesë, të riut iu gjetën 20 doza kokaine , 1790 euro cash në kartëmonedha të prerjeve të ndryshme, një telefon celular që dyshohet se përdoret për veprimtari të paligjshme, një peshore precize dhe material për paketim droge.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese