Hapësire reklamuese

Rajoni

Trafikonin drogë në  ishullin grek, arrestohen dy shqiptarët

Shkruar nga Newsbomb
Trafikonin drogë në  ishullin grek, arrestohen dy shqiptarët

Dy shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë greke në Salamina, pasi janë kapur me një sasi të madhe lënde narkotike.

Mediat e huaja bëjnë me dije se në pranga ka rënë dy persona të cilët janë kapur me një sasi më madhe lëndë narkotike si dhe me një shumë të madhe parash.

Policia ka vëzhguar lëvizjet e dyshimta të shqiptarëve, të cilëve pas një kontrolli iu gjet një sasi kokaine si dhe 8000 euro cash.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese