Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Trafik te ish-‘Shqiponja’, kamioni prishet dhe bllokon rrugën (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Trafiku te rrethrrotullimi te ish-‘’Shqiponja’’ është rënduar në këto momente.

albsig

spring

Një kamion dhe një automjtet tip ‘’Benz’’ kanë bllokuar rrugën pa vajtur te rrethrrotullimi duke bërë të krijohen radhë të gjata të trafikut.

Newsbomb mëson se kamioni ka pësuar difekt duke sjellë pengesë në qarkullimin e automjeteve.

5555555555555.jpg
makinaaaaa.jpg
makina.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img