Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
40 %
Hën
7 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Trafik në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen 4 makina (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3b6f81f278f600622d5c9b927ac0d5fd

Një aksident ku janë përfshirë 4 makina ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës, me drejtim Durrësin.

Siç shihet nga pamjet e siguruara nga neësbomb.al, në aksident janë përfshirë 4 makina. Paraprakisht nuk bëhet me dije nëse nga përplasja ka persona të lënduar.

Duke qenë se janë aksidentuar disa mjete, kalimi i mjeteve bëhet me vështirësi dhe ka trafik.

VIDEO:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img