Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Trafik i rënduar në aksin Vorë-Maminas, shkak bëhet një aksident mes dy makinave

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident në aksin Vorë-Maminas është bërë shkak i një tarfiku kilometrik në këtë aks.

Fatmirësisht në aksident nuk u lëndua asnjë person, por trafiku është i rënduar prej shumë minutash.

Pritet ndërhyyrja e policisë që makinat të zhvendosen nga vendi i aksidentit dhe qarkullimi të lehtësohet.

Më shumë

spot_img
spot_img