Tirana
broken clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
50 %
1.5kmh
75 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
16 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

“Tradhtoi” LSI për t’u futur në Kuvend, deputetja krah Ramës në Burrel: Besojani votën tuaj PS

spot_img

Lajme të ngjashëm

Aurora Mara, deputetja që erdhi në Kuvend nga listat e LSI, pasi opozita dogji mandatet, ditën e sotme është shfaqur krah kryeministrit Edi Rama në Burrel .Mara kandidon në listat e PS e dyta në qarkun e Dibrës.

Në fjalën e saj sot ajo tha se rinja është e ardhmja e vendit. Ndër të tjera ajo u bëri thirrje të rinjëve që votën e tyre në 25 prill tja besojnë Partisë Socialiste.

“Rinia është e ardhmja. Është shpresa e këtij vendi. Sot jemi me të rinj që votojnë për herë të parë që kalojnë nga një fazë shkujdesje te përgjegjësia sociale. Vota është shumë e rëndësishme.  Besojani votës tuaj energjisë, vizionit, përkushtimit, këmbënguljes së kryeministrit Rama për ta bërë Shqipërinë që duam. Besojani votën tuaj vizionit të ardhmes, Numrit 12, Partisë Socialiste. Është e vetmja forcë politike që punon për të mirën e kombit dhe shqiptarëve me përkushtim dhe punë”, tha Mara.

Më shumë
spot_img
spot_img