Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Topalli tregon momentin kur Meta ‘iu vërsul’ nga foltorja: Gratë më rrethuan, Sokol Olldashi më tha ‘MBYLLE’…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c84b1931bff56c3a5908031666727b4e

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka folur sot në “Open” për rolin e gruas në politikë dhe vështirësitë që hasin çdo ditë, duke kujtuar dhe vështirësitë e punës së saj gjatë periudhës që ishte pjesë e Kuvendit me qeverinë Berisha. 

Topalli ka kujtuar si momentin më të vështirë përplasjen me Ilir Metën, asokohe kryetar i Lëvizjes Socialiste për Integrim.

“Gratë më rrethuan në tavolinën e kryetarit të parlamentit. Unë i shoh si vendime politike, kësaj herë po përdornin gratë se ndoshta e bënte më të lehtë sulmit. Sherri më Metën? Kuptova diçka, duhet të mbyllja menjëherë seancën. Kujtoj që Sokol Olldashi u kthye nga unë dhe më tha: Mbylle! Më ndihmoi se ndonjëherë situata e humbet qetësinë”, -tha Jozefina Topalli.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img