Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Topalli shpërthen si asnjëherë ndaj kryetarit të opozitës: Kjo nuk është Partia Demokratike! Kjo është lista e familjes Basha!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Topalli shpërthen si asnjëherë ndaj kryetarit të opozitës,  ‘Kjo nuk është Partia Demokratike! Kjo është lista e familjes Basha!’

“Ndoshta Basha i përdor qytetarët dhe si alibi. Sot nuk kam asnjë dilemë që kjo nuk është Partia Demokratike, nuk është kjo që unë njoh, kjo me të cilën unë jam rritur. Lulzim Basha është  për llogari të interesave familjare, klienteliste. Dhe lista me pak përjashtime është lista e familjes Basha, lista e bizneseve të tyre”, tha Topalli duke u shprehur se i dhemb shpirti që e sheh të shkatërruar PD-në./Newsbomb.al/ 

 

Më shumë
spot_img
spot_img