Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Topalli shijon ditën me diell, ka një mesazh politik nga Shkodra: Si lumi ndjekim rrugëtimin tonë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

04dd3cf2946b65090f85bb87e096b772

Ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë Jozefina Topalli ka menduar të shijojë këto ditë vjeshte me diellin mbi krye, duke postuar pamje të këndshme nga Shkodra.

Nismëtarja e “Lëvizjes për Ndryshim” ka publikuar një foto të sajën në rrjete sociale, ku shihet e qeshur duke kundruar gjetiu.

Pas saj është pamja e mrekullueshme e lumit Buna, të cilin Topalli e ka përdorur si një krahasim me partinë e saj politike.

Përshkrimi mbi foto është sa letrar dhe politik, pasi siç lumi vetëm ecën dhe nuk ndalet, ashtu e sheh dhe Topalli projektin e ri që ka ndërmarrë.

Screenshot_2.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img