Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Mër
38 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
29 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

Topalli: Meta është i përfshirë tërësisht në fushatë, shpresoj mos ta vijojë linjën e konfliktit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6a14ca970fec940fb3a2d482cb59784c

Kryetarja e Partisë Lëvizja për Ndryshim, Jozefina Topalli komenton përfshirjen e presidentit Ilir Meta në fushatën elektorale për zgjedhjet e 25 prillit.

Topalli thotë se Meta është i përfshirë tërësisht në fushatë, madje shprehu shqetësimin se mos ndoshta “ai vijon linjën e konfliktit”, gjatë fushatës.

“Unë shoh pakënaqësi dhe frikë, njerëzit kanë frikë të dalin publikisht. Por shoh edhe një zhgënjim total me treshen, Rama, Basha Meta. Meta sepse pozicioni i presidentit është vakant prej kohësh. Meta është i përfshirë tërësisht në fushatë. Tërësisht dhe në një mënyrë që ndonjëherë të krijon një ide, që mos mendon se linja e konfliktit do të mund të ishte një linjë që do të vijohej gjatë kësaj fushate, gjë që s’do ta doja”, tha ndër të tjera Topalli në emisionin “Opinion”.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img