Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
61 %
3.1kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Tomorr Alizoti bën prezantimin në Berat si drejtues politik i PD-së: Këtë herë t’i bëjmë gjërat më mirë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1506a9a820d5ab47aa1f3a1a606a6bce

Drejtuesi politik i Partisë Demokratike në qarkun e Beratit do të jetë Tomorr Alizoti.

Ditën e sotme ai është prezantuar nga nënkryetari Edmond Spaho.

Gjatë fjalës së tij për banorët e kësaj zone, Alizoti u shpreh se këtë herë gjërat do t’i bëjnë më mirë, me energji dhe vendosmëri.

“Kam ardhur me energji dhe vendosmëri. Mund të kemi gjatë rrugës mërzitje, është një beteje me një kast 70-vjeçar që nuk ka hequr rrënjë nga Shqipëria. Duhet që këtë herë ti bëjmë gjërat më mirë. Nuk ka grup në botë që nuk ka disiplinë. Duhet ta bëjmë këtë gjë për veten tonë. Ju falënderoj”,- tha Alizoti.

Më shumë

spot_img
spot_img