Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
5.7kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
37 °
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Tom Doshi uron Fiter Bajramin: Lusim Zotin për të ardhmen e popullit shqiptar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i PSD-së, Tom Doshi ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë me rastin e festës së Fitër Bajramit.

Me anë të një shënimi në rrjete sociale, Doshi uron që të gjithë besimtarëve t’i shpërblehen sakrificat e këtij muaji të shenjtë dhe të vështirë, me shpresën se mirësia e Zotit do të jetë për ta dhe me ta.

“Kemi rranjë të përbashkëta tek i njejti Zot, të cilin e lusim për të ardhmen e popullit shqiptar”, shkruan Tom Doshi.

Urimi i plotë

I uroj me gjithë zemër festën e Bajramit të gjithë besimtarëve myslimanë, Zoti jua shpërbleftë sakrificat që keni ba, paqa dhe mirësia e Zotit kjoftë gjithmonë në zemrat dhe familjet tuja.

Kemi rranjë të përbashkëta tek i njejti Zot, të cilin e lusim për të ardhmen e popullit shqiptar.

Gëzuar Bajramin!

Me respekt,

Tom Doshi

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img