Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
75 %
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Tom Doshi u pa duke hyrë në Kryeministri, flet Rama: Nuk e di kush hynë e kush del, s’është detyra ime

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama është pyetur nga gazetarët në lidhje me Tom Doshin, i cili u pa duke hyrë në godinën e Kryeministrisë.

Rama ka mohuar të jetë takuar me Doshin, teksa tha se nuk e di kush hynë dhe kush del në godinë pasi nuk është detyra e tij.

“Nuk kam asnjë dijeni për këtë, dhe se kush hyn dhe kush del në këtë godinë nuk është fare detyra ime. Unë hyj nga diku dhe kam pjesën time të punës. Është detyra juaj të përgjoni kush hyn e kush del”, tha Rama.

 

Më shumë
spot_img
spot_img