Tirana
broken clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
75 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
23 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Tom Doshi “ja merr në kthesë” Monika Kryemadhit, LSI në Shkodër del forcë e katërt

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në qytetin e Shkodrës deri më tani janë numëruar 98.7 % e votave. Partia Demokratike vijon të kryesojë me 43.9%, e ndjekur nga Partia Socialiste me 28.3 %.

Supriza në këtë Bashki është se PSD e Tom Doshit ka arritur të lerë mbrapa LSI-në e cila ka marrë vetëm 9.1% të votave.

albsig

Partia Socialdemokrate ka 15.12% dhe projeksioni i mandateve deri tani është PD 5 mandate, 3 PS, 2 PSD dhe 1 LSI.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img