Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
41 %
3.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Tom Doshi flet nga numërimi i Shkodrës: Nuk bëj koalicion me Lulzim Bashën, koalicion do bëjmë me PS (DEKLARATA)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Tom Doshi nga qendra e numërimit në Shkodër thotë se dy mandatet në Tiranë dhe një në Shkodër do të shkojnë për koalicion me Partinë Socialiste.

“Jemi të gatshëm të bëjmë koalicion me PS. Nëse do të ketë ftesë nga zoti Basha nuk pranojmë. Shpresojmë të marim dy mandate në Tiranë” tha Tom Doshi para gazetarëve.

Tom Doshi në mesnatë dha dorëheqjen nga pozicioni i deputetit. Në mëngjes, me një letër të gjatë drejtuar elektoratit social-demokrat, tha se tërhiqet nga mandati i deputetit por jo nga drejtimi I PSD. Sipas Doshit, këtë e bën për të pastruar emrin e tij.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img