Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
51 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Tom Doshi “djeg” kërkesën e ambasadores Yuri Kim, regjistrohet si kandidat për deputet në listat e PSD, kryeson në Tiranë dhe Shkodër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fcb43d5eb44a7d8d3f1a351e216d4cb3

Partia Socialdemokrate ka dorëzuar në KQZ listën e kandidatëve për deputetë për 12 qarqet e vendit.

Edhe pas shumë kërkesave dhe deklaratave të ambasadores amerikane Yuri Kim, Tom Doshi ka vendosur të regjistrohet si kandidat për deputet.

Ai do të kryesojë listën e PSD në Tiranë dhe Shkodër. Kujtojmë se ambasadorja Yuri Kim publikoi raportin e Departamentit Amerikan të Shtetit që e cilësonte Doshin “non grata” dhe kërkoi që deputeti të mos kandidonte në zgjedhjet e 25 prillit, por duket se kërkesa e saj nuk është marrë parasysh.

fier_copy_copy.jpg

shkoder.jpg

vlore_copy_copy.jpg

korce_copy_copy.jpg

tirane_1_copy_copy.jpg

tirane_2_copy_copy.jpg

berat_copy_copy.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img