Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.6kmh
20 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Tom Doshi “djeg” kërkesën e ambasadores Yuri Kim, regjistrohet si kandidat për deputet në listat e PSD, kryeson në Tiranë dhe Shkodër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

407e08599b3979bc80588d91157eed70

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img