Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

Togat e zeza i japin lamtumirën e fundit koleges Fildes Hafizi

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një javë pas vrasjes së gjyqtares Fildes Hafizi nga ish-bashkëshorti i saj, kolegët e saj në Shkodër ditën e sotme kanë mbajur homazhe.

Homazhet u mbajtën në ambjentet e Gjykatës së Shkodrës, ku u bashkuan kolegë të Fildesit nga Gjykata e Shkallës së Parë, Gjykata e Apelit, Dhoma e avokatëve të Shkodrës si dhe kryetarja e Bashkisë Shkodër, Voltana Ademi.

Gjyqtari Arbër Çela ka shprehur ngushëllimet dhe ka thënë se: “Fildes Hafizi ka dy fëmijë që kanë nevojë për ne.”

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img