Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
35 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TMERRUESE/ Një person hyn me armë në shkollë, i shkon drejtorit në zyrë dhe…(E PLOTË)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

12605610eb6d2e31563be3e739cc9daf

Një person ka hyrë në një shkollë në Viti të Kosovës duke kërcënuar drejtorin e saj.

Sipas njoftimit autori kishte armën në brez me 10 fishekë brenda.

Policia e ka arrestuar menjëherë të dyshuarin dhe i është sekuestruar arma, por prokuroi e ka liruar më vonë.

Njoftimi i policisë:

Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovari cili me armë në brez ka hyrë në zyrën e drejtorit të shkollës mashkull kosovar. Njësiti policor ka reaguar menjëherë dhe i ka konfiskuar një pistoletë me 10 copë fishekë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img