Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Tmerrohet 22-vjeçari nga Tirana, denoncon në polici: Ç’më ndodhi në mes të rrugës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

I tmerruar, një i ri nga Tirana ka denoncuar pranë komisariatit më të afërt në Tiranë ngjarjen e rëndë që i ka ndodhur në rrugën “Xhanfize Keko’. 

albsig

spring

Sipas 22-vjeçarit M.S , një person i paidentifikuar ende nga policia e ka kërcënuar me armë zjarri.

Sipas dëmshisë që i riu ka dhënë në polici, agresori mbante një pistoletë në brez, ndërsa e kërcënoi për jetën.

Menjëherë policia ka nisur hetimet dhe është vënë në ndjekje të autorit për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e plota të ngjarjes së rëndë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img