Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Tmerrohen qytetarët e Tiranës, shpërthen makina Benz A Class

spot_img

Lajme të ngjashëm

a1fa3ed42fe8560a5e018175229e0f50

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur qytetarët e Tiranës në këto minuta.

 

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Ali Demit ku një makinë tip Benz A Class është shkrumbuar tërësisht.

Nuk dihet nëse kemi të bëjmë me një shpërthim bombvë apo defekt teknik të makinës por për fat të mirë, askush nuk është lënduar.

Menjëherë policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

pain.jpg48407255_504059666785254_3148954671490531328_n.jpg

Më shumë

spot_img