Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Tmerrohen pushuesit në “Lungomare”, deti nxjerr një trup të pajetë në sipërfaqe

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në zonën e “lungomares” në qytetin e Vlorës vetëm pak minuta më parë është gjendur trupi i pajetë i një qytetari.

albsig

Trupi i pajeti i 60 vjeçarit është nxjerrë në sipërfaqe nga deti dhe është vënë re nga pushuesit që kanë parë trupin e viktimës të pluskojë mbi det.

Paraprakisht dyshohet për një vdekje natyrale, por gjithsesi do të jetë vendimi i ekspertizës ligjore që do të përcaktoj shkaqet e vërteta të vdekjes së moshuarit.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka dërguar trupin e pajetë për në morg.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img