Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Tmerrohen pushuesit, gjejnë një trup të pajetë në brigjet e plazhit të Divjakës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një trup i pajetë është gjetur ditën e sotme në brigjet e plazhit të Divjakës, pranë vendit të quajtur Kanali i Vaut.

Bëhet me dije se viktima është një mashkull rreth 60 vjeç. Kanë qenë pushuesit ata që kanë konstatuar trupin e pajetë dhe kanë njoftuar policinë.

Në vendngjarje ka mbërritur edhe ambulanca, e cila e ka transportuar drejt morgut të Spitalit të Lushnjes. Policia po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

 

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img