Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
7.2kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
34 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
E premte, 23 Korrik, 2021

Tmerrohen banorët e Lezhës, dy shpërthime të FUQISHME trondisin Shëngjinin, ushtria dhe SHISH zbret në terren

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

843958a47a342b199b997e8c16a68b19

Dy shpërthime të forta kanë tmerruar për të disatën herë banorët e Lezhës.

Burime për mediat bëjnë me dije se shpërthimet janë dëgjuar në Shëngjin dhe askush nuk e di se nga se erdhën apo çfarë i shkaktoi.

Shpërthimet kanë ndodhur 20 minuta larg njëri-tjetrit, pasi i pari u dëgjua në orën 21:18. Në terren kanë dalë ushtria, policia dhe SHISH, por nuk kanë identifikuar ende asgjë.

Më shumë

spot_img
spot_img