Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
0.5kmh
75 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
18 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

Tmerr në Tiranë: Zjarrfikësja shuan flakët në kabinën elektrike, brenda zbulojnë një person të vdekur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë është zbuluar sot në Tiranë teksa zjarrfikëset kanë shkuar për të shuajtur flakët në një kabinë në zonën e “Kinostudios”.

Shkak u bë ndërprerja e energjisë elektrike në këtë zonë për shkak të zjarrit të rënë në kabinë. Por pasi forcat e zjarrfikëses mbërritën në vendin e ngjarjes dhe vunë nën kontroll flakët, brenda zbuluan një trup të pajetë.

Dyshohet se viktima mund të jetë endacak që ka hyrë në kabinë për t’u strehuar por ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Sakaq, policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për identifikimin e viktimës.

Informacion paraprak nga Policia:

Rreth ores 21:55, në rrugën “Muhamet Deliu”, pranë pallatit “Zaimaj”, brenda kabinës elektrike nga zjarri i shkaktuar është djegur plotësisht një shtetas i paidentifikuar.

Grupi hetimor po kryhen veprimet  ne vendngjarje po punon për identifikimin e viktimes dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img