Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Tmerr në mes të rrugës, kanos me armë fqinjin, arrestohet 37 vjeçari në Tiranë (EMRI- DETAJE)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kanos me armë gjahu për motive të dobëta fqinjin, arrestohet në flagrancë nga policia.

albsig

spring

 

Sekuestrohet arma e gjahut, 7 copë fishekë dhe 2 thika me dorezë.

Shërbimet e Policisë të Komisariatit nr. 4, bëjnë me dije se arrestuan në kushtet e flagrancës shtetasin:

– Emiljan Pjetra, 37 vjeç, banues në Babrru, Tiranë.

Ky shtetas, sipas policisë në rrugën “5 Maji”, për motive të dobëta ka kanosur me armë gjuetie shtetasin A. R., 33 vjeç, banues në Babrru, Tiranë.

U sekuestruan në cilësinë e provës materiale:

– 1 armë gjuetie dhe 7 copë fishekë me mbishkrimin “Cheddite 12” ( të cilat i ka me leje)

– 2 thika me doreza në kushtet e armës së ftohtë

Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë në ngarkim të shtetasit të lartpërmendur për veprat penale “Kanosje” dhe “Prodhim dhe mbajtje pa leje e armëve të ftohta”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img