Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

TMERR në Lezhë/ Persona të armatosur futen në lokal dhe kërcënojnë klientët (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Tre persona të armatosur kanë hyrë në një lokal në rrugën e vjetër Lezhë-Milot, duke kërvënuar 4  klientë që ndodheshin aty. Njëri nga personat e armatosur iu ka kërkuar kartat e identitetit të pranishmëve që ndodheshin në lokal.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur më datën 13 Nëntor, ndërsa rasti nuk është denoncuar në Policinë e Lezhës.

Personat e armatosur nuk kanë marrë asgjë nga lokali, ndërsa nuk dihet qëllimi i kërcënimit nga personat ende të paidentifikuar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img