Hapësire reklamuese

Rajoni

Tmerr në Itali, dallga godet restorantin dhe përmbyt çdo gjë (Video)

Shkruar nga Newsbomb

Prej disa ditësh Italia po përjeton fatkeqësi të mëdha natyrore nga moti i keq.

Dhjetra persona kanë humbur jetën ndërsa dëmet ekonomike llogariten disa miliona euro.

Në Xhenova është regjistruar kjo video, ku duket momenti teksa një dallgë gjigante përplaset me fasadën e një restoranti dhe përmbyt gjithçka.

Video është bërë virale në internet. Ndiqni pamjet e frikshme:

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese