Tmerr në aeroplan, pasagjerët filmojnë motorrin duke marrë flakë

Publikuar tek: bota, më 06:22 02-06-2017 Tmerr në aeroplan, pasagjerët filmojnë motorrin duke marrë flakë

Momente tmerri kanë përjetuar disa pasagjerë teksa fluturonin në Chikago. Motorri është përfshirë nga flakët pasi një zog u fut brenda tij.

Piloti është detyruar të bëjë ulje emergjente në aeroportin O’Hare, ndërsa pasagjerët e kanë para skenën të shoqëruar me ulërima dhe panik të madh.

Por për fat të mirë ulja është kryer në mënyrën më të mirë të mundshme, dhe asnjë nga pasagjerët nuk është lënduar. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Obama sulmon Trump pas tërheqjes nga Marrëveshja e Parisit për Klimën
Sulmi terrorist në Filipine, shkon në 36 numri i viktimave në resortin turistik »
Article Logic
Execution time: 0.011606931686401
array(1) { ["section"]=> string(69) "tmerr-ne-aeroplan-pasagjeret-filmojne-motorrin-duke-marre-flake-80899" }