TMERR/ 31-vjeçari me "Kavasaki" përplas dy fëmijë 9 dhe 10 vjeç

Publikuar tek: aktualitet, më 14:26 05-05-2017 TMERR/ 31-vjeçari me Foto ilustruese

Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur në orën 14:45 të ditës së sotme në vendin e quajtur "Shkolla e Muzikës" Fier.

Një 31 vjeçar me inicialet E.R, 31 vjeç, banues në lagjen "1 Maj" Fier, duke drejtuar motomjetin tip "Kavasaki" me targa AK 210 ka aksidentuar dy fëmijë të moshës 9 dhe 10 vjeçe të cilët ndodhen në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve. Për fat të mirë, dy fëmijët nuk janë në rrezik për jetën.

Sakaq, policia bën me dije se është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Fier shtetasi E.R dhe po kryhen veprimet proceduriale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarje. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndahet nga jeta mjeku i shquar, Prof. Dr. Elez Selimi
Publikohet lista, këta janë kandidatët për deputetë me probleme në drejtësi (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.011143207550049
array(1) { ["section"]=> string(66) "tmerr-31-vjecari-me-kavasaki-perplas-dy-femije-9-dhe-10-vjec-77599" }