Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Tjetra të hedh shalën...", Sara xheloze për Bardhin: Nuk ta toleroj më, ki respekt!

Shkruar nga Newsbomb
“Tjetra të hedh shalën...", Sara xheloze për Bardhin:
Prej ditës që u deklaruan publikisht si çif me puthjen e dhënë gjatë spektaklit livë, lidhja mes Sarës dhe Bardhit ka kaluar në disa situata të ndryshe. Së fundmi Sara ka shfaqur shenjat e para të xhelozisë për këngëtarin nga Kumanova, Bardhin. Në një sqarim që i ka bërë, Sara i tregon Bardhit se kontaktin me vajzat e tjera nuk e pëlqen dhe se nuk e toleron. Sara nuk e përmend se për kë nga banoret vajza e kishte fjalën, por i drejtohet me tone te ashpra duke thënë se Bardhi nuk e repekton pasi ajo ishte vetëm 30 cm larg kur një nga vajzat i ka hedhur këmbën mbi këmbët e Bardhit. Sara: Kontakti fizik me gocat në shtëpi nuk më pëlqen. Zero.  Kur vjen dikush të hedh dorën, të hedh këmbën te këmba jote, të fërkon, të përqafon, të puth në kokë, nuk e toleroj fare. Ndërkohë që unë isha 30 centimetër larg ti duhet të ishe çuar nga aty. Mendoje vetë se kur. Të vendosë tjetra shalën, të të hedhë krahun dhe të të puthë në kokë ndërkohë që unë jam aty është mungesë respekti ndaj meje. Nuk i them dot çohu që aty, por ti vet duke patur femrën tënde aty, gjej një mënyrë, futja cohu merri cigaret vetë jo të më rehatohesh. Ti për respektin tim lëviz. Bardhi: Mos mendo shiko tek unë diçka që kë parë te dikush tjetër. Nëse ke patur dyshime unë nuk jam ai. Sara: Kështu thonë të  gjithë ‘që unë s’jam unë ai’. Nuk e shoh situatën mirë për ne të dy. ©️ Credits instagram.com/bigbrotheralb_vip/

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese