Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Tjetër tërheqje nga PS-ja, deputeti dhe prefekti i Tiranës jep lajmin: Do t’ia kaloj stafetën të rinjve, dhe do fokusohem te familja ime

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

389fdd33de702188e48757b9fae739b8

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img