Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 19 Gusht, 2022
spot_img

Tjetër sasi droge në Greqi, arrestohen 2 shqiptarë e një grek, mes tyre një vajzë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia greke ka bllokuar sot një tjetër sasi prej 60 kg marijuanë, që vinte nga kufiri greko-shqiptar.

albsig

Në pranga janë vënë  dy shtetas shqiptarë dhe një grek. Bëhet fjalë për tre të rinj, djali 30 vjeç dhe vajza 22 vjeçe, si dhe greku, një 29-vjeçar.

Mësohet se droga u gjet në mjetin që udhëtonin tre të arrestuarit, të cilët pavarësisht tentativës për t’u arratisur, u kapën  në Amotopo të Artës.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img