Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
90 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Tjetër lëvizje e bujshme në media, e paralajmëron gazetarja ‘live’

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d9dca95e4cc6a8b3cc378ba638949ac5

Një tjetër lëvizje e bujshme do të ndodhë së shpejti në media, të paktën kështu ka paralajëmruar gazetarja Beti Njuma.

Ditën e sotme në “Ora News” ishte i ftuar analisti Alfred Lela, por në fund të intervistës moderatorja Beti Njuma tentoi të zbulojë diçka nga planet e afërta të Lelës.

“Alfred Lela faleminderit që ishe në studio me ne, që ndave opionet e tua dhe besoj do të jesh shumë shpejt edhe herë të tjera, në këtë studio dhe jo vetëm. Le t’ia lemë surprizë teleshikuesve”, mbylli intervistën gazetarja Beti Njuma.

Duket se së shpejti analistin Alfred Lela do ta shohim në “Ora News”, televizion që edhe pse ka patur disa probleme, pasi është nën sekuestro për shkak të problemeve me drejtësinë të pronarit Ylli Ndroqi, vazhdon të ‘rekrutoë’ gazetarë me mjaft eksperiencë.

Se cili do të jetë roli i Lelës në “Ora News”, na mbetet vetëm të presim e të shohim.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img