Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
82 %
1.5kmh
90 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
17 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Tjetër largim nga LSI, ish-kryetari i bashkisë Kuçovë i bashkohet Partisë Socialiste: Krahu tjetër politik nuk ofron asnjë lloj besimi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kur kanë mbetur vetëm 15 ditë nga zgjedhjet e 25 prillit, LSI-së i largohet edhe një tjetër zyrtar i rëndësishëm.

Bëhet fjalë për Selfo Kapllanin, ish-kryetarin e bashkisë së Kuçovës që i është bashkuar Partisë Socialiste.

Ai ishte i pranishëm ditën e sotme në takimin me themelues të Ps-së në Kuçovë, ku shoqërohej nga Blendi Klosi dhe Bardhyl Kollçaku, kandidatë të Partisë Socialiste në Berat.

“Duhet sens qytetar e përgjegjshmëri nga të gjithë për të kuptuar çfarë ndodh nëse nuk fitohet ky mandati i tretë. Në krahun tjetër kemi një spektër politik që nuk ofron asnjë lloj besimi,jo vetëm për votuesit e majtë por edhe për të gjithë qytetarët”- deklaroi Kapllani.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img