Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Tjetër ikje nga LSI-ja, kush është deputetja që i bashkohet Partisë Socialiste (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f4bc8a891d1c887a316a5f6345026b5d

Deputetja e LSI-së, Ediola Braha ka vendosur t’i bashkohet Partisë Socialiste.

Lajmin e ka bërë me dije ministri i Brendëshëm Bledi Çuçi, i cili shkruan “LSI po shkon drejt shkërmoqjes totale dhe më 25 prill do të marrë goditjen finale”.

Ndër të tjetra ai shkruan se Partia Socialiste është e vetmja e mirë që ka sot politika shqiptare.

 “Skuadrës fantastike të Partisë Socialiste në Tepelenë iu bashkua edhe deputetja e LSI-së, Ediola Braha. S’ka më asnjë dyshim se partia që kryetari i opozitës e ka quajtur “SHPK-ja e tregtarit të Venedikut”, po shkon drejt shkërmoqjes totale dhe më 25 prill do të marrë goditjen finale. Angazhimi me LSI-në dhe vota për këtë parti është një mundësi e çuar dëm. Kaq gjë shqiptarët e kanë të qartë dhe do ta dëshmojnë me votë. Partia Socialiste është e vetmja e mirë që ka sot politika shqiptare. Në këto zgjedhje nuk diskutohet thjesht mandati jonë i tretë, por jemi në një betejë mes të ardhmes dhe të shkuarës. Ata janë e shkuara e rrëmujës dhe e rrënimit që nuk meritojnë më besim. #BashkëMePartinëSocialiste ??#PërShqipërinëQëDuam”, shkruan Çuçi.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img